Kodu meklēšana
(0)
(0)
Sākums   /   Par mums

KAS MĒS ESAM

Smart

Smart

Jebkura viedā koncepta pamatā ir padarīt iedzīvotāju dzīvi ērtāku un drošāku, izmantojot risinājumus, kas ir gan energoefektīvi, gan ilgspējīgi, un tie savā starpā sazinās. Mēs veicam objektu energoapgādes monitoringa un vadības risinājumu izveidi un pielāgošanu. Sākot no projekta līdz ieviešanai un pēcpārdošanas servisam. Atjaunīgo energosistēmu apvienošana ar HVAC un elektrouzlādes iekārtām, to monitorings un konfigurēšana.
Elektroinstalācija

Elektroinstalācija

Iekšējās un ārējās elektroinstalācijas materiālu vairumtirdzniecība. Sākot no kabeļu aizsargmateriāliem, spēka rozetēm, zibens aizsardzības un zemējuma, līdz kabeļu nesošajām konstrukcijām, sensoru tehnikai, zemgrīdas instalācijas sistēmām, elektriskās apsildes, namruņu, slēdžu un rozešu vairumtirdzniecībai.
Lucidus design

Lucidus design

Funkcionāls un praktisks, augstvērtīgs un kvalitatīvs – tieši tāds ir Lucidus Design interjera studijas mēbeļu, apgaismojuma un dizaina priekšmetu piedāvājums. Lucidus Design - mēbeļu un apgaismojuma interjera dizaina projektu izstrādes vadība, biroja un skolas mēbeļu projektu izstrāde un ražošana.
Apgaismojums

Apgaismojums

Piemērota apgaismojuma izvēle ir viens no svarīgākajiem aspektiem projekta izstrādē. Mēs piemeklēsim labāko apgaismojuma risinājumu jūsu ēkai vai objektam.
Elektrosadalņu Ražošana

Elektrosadalņu Ražošana

Spēka sadalnes līdz 6300A, automatizācijas un vadības sistēmas gan rūpnieciskajiem, gan civilajiem projektiem. Nodrošinam Power Monitoring sistēmas izstrādi un palaišanu, ar kuras palīdzību ir iespējams analizēt un kontrolēt visas objekta sistēmas.
Saules enerģija

Saules enerģija

Saules enerģija ir gudrākais un izdevīgākais veids kā samazināt elektrības rēķinus. Jaudīgu, augstas efektivitātes saules paneļu, to stiprinājumu un jaunākās paaudzes invertoru vairumtirdzniecība. Tehniskās konsultācijas un aprēķini. Akumulatoru uzkrājēju sistēmas biznesam un mājsaimniecībām.
Aizvērt