(0)
(0)
Sākums   /   Piegāde

Piegāde

SIA LUCIDUS PREČU PIEGĀDE

Lai atvieglotu un vienkāršotu pasūtījumu piegādi saviem partneriem, turpmāk, veicot pasūtījumus, SIA Lucidus saviem klientiem piedāvā izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

➢ Preču saņemšana DRIVE IN

➢ Preču piegāde Rīga

➢ Preču piegāde Ārpus Rīga

➢ Preču piegāde smagu un nestandarta izmēra precēm

 

PREČU SAŅEMŠANA SIA LUCIDUS DRIVE IN

Klientu ērtībai katru darba dienu no plkst. 8.00- 17.00 ir pieejama bezmaksas preču saņemšana, pasūtījumu izsniegšanas vietā SIA Lucidus DRIVE IN Tīraines ielā 3a, Rīgā.

Pasūtījumu var saņemt 7 dienu laikā, personīgi ierodoties saņemšanas vietā.

Atgādinām! Ja Jūsu pasūtījumu saņems cita persona, veicot pasūtījumu, lūdzam komentāros, kā saņēmēju, norādīt šīs personas vārdu un uzvārdu. Ja pircējs ir juridiska persona, būs nepieciešams uzrādīt pilnvaru.

 

PREČU PIEGĀDE RĪGA

Piegāde Rīgā tiek veikta 1-2 darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas. Pasūtījumiem par kopsummu virs 250 EUR + PVN, standarta piegāde ir bezmaksas.

 

PREČU PIEGĀDE ĀPRUS RĪGA

Piegāde Ārpus Rīgā tiek veikta 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas. Pasūtījumiem par kopsummu virs 250 EUR + PVN, standarta piegāde ir bezmaksas.

 

 Preču piegāde smagu un nestandarta izmēra precēm

Pasūtījumiem virs 8000 EUR SIA Lucidus nodrošina bezmaksas smagu vai nestandarta kravu piegādi tādām precēm kā stabi, stabu pamati, tinumu kabeļi, kabeļu kāpnes, notekcaurules, gofrētās caurules utt.

*Pasūtījumiem līdz 8000 EUR transportēšanas izmaksas tiek noteiktas 5% apmērā no rēķina summas.

 

PASŪTĪJUMU UZGLABĀŠANA

Nepieciešamības gadījumā SIA Lucidus piedāvā bezmaksas pasūtījumu uzglabāšanu noliktavā līdz 7 dienām. Ja pasūtījuma uzglabāšana ir nepieciešama ilgāk par 7 dienām, tad, sākot ar 8.dienu, par pasūtījuma uzglabāšanu tiek aprēķināta pasūtījuma uzglabāšanas (paletes) maksa 0,50 EUR bez PVN par katru kalendāro dienu.

Papildu lūdzam klientus, saņemot preci, pārbaudīt preču atbilstību veiktajam pasūtījumam, kā arī savlaicīgi 3 darba dienu laikā pēc preču saņemšanas iesniegt pretenzijas, ja tādas ir radušās.

SIA Lucidus

 

Aizvērt